אודות המשרד

משרד עורכי דין ונוטריון בנדורי הינו משרד בוטיק משפחתי הפועל משנת 1992.
המשרד הוקם על ידי עורכת הדין מריון בנדורי העומדת בראשו מאז ועד עצם היום הזה.
לפני כשני עשורים הצטרפה נורית בנדורי למשרד ובימים אלו עודד בנדורי הבן הצעיר מסיים את לימודי המשפטים שלו בקריה האקדמית אונו ובקרוב יצטרף לצוות עורכי הדין במשרד, על הצוות נמנית גם אילנה קורצטג מנהלת המשרד מזה שנים.
תחומי ההתמחות העיקריים של המשרד כוללים:
נדל"ן- ניהול, טיפול וייצוג בתיקי מקרקעין בעלי אופי מורכב, בתים לשימור, בתים משותפים, עסקאות קומבינציה ורשום פרצלציות.
בנקים בכל הקשור לעסקאות נדל"ן הסדרי תשלומים לסילוק חובות לבנקים ומכירת נכסים בהליכים מורכבים של כינוס נכסים.
ודיני משפחה לרבות פתרון ומניעת סכסוכים, גישור, פישור ובוררות, הסדרים כספיים מורכבים בין בני זוג ובתוך המשפחה המורכבת תוך דיאלוג, וכן ייצוג בהסדרת מחלוקות משפטיות מורכבות.
לקוחות המשרד עם השנים כללו וכוללים בן היתר גופים מוסדיים כגון מנהל מקרקעי ישראל גופים ציבורים כגון ועדה מרחבית לתכנון ולבניה "שרונים", עיריית רמת השרון, בנקים ולקוחות פרטיים .
לאורך כל השנים בו פועל המשרד הוא שמר על אופיו כמשרד בוטיק, לקוחות המשרד נהנים מטיפול מסור ומקצועי של עורכי הדין במשרד המטפלים באופן אישי בכל תיק ותיק מאלף עד תו.
האני מאמין של המשרד והניסיון הרב של עורכות הדין בו, מאפשר להגיע לתוצאות מיטביות בכל התחומים, באמצעות שיח בן הצדדים, הקשבה והכוונה נכונה.
משרד בנדורי ממוקם בראשון לציון וכבר דור שלישי לתושבי ראשון.
מריון ונורית פעילות למען הקהילה ותורמות מזמנן וממרצן לטובת פתוח אישי ועסקי של נשות העיר. ראה קישור.
המשפחתיות, האכפתיות, אהבת האדם והיושרה לצד המקצועיות הרבה, הטיפול הצמוד ושתוף הפעולה בין עורכות הדין ובעלי התפקידים במשרד, הם שיוצרים את המעטפת השלמה והנכונה עבורכם.